دیوار ویدئو LED در فضای باز

دیوار ویدئو LED LED ویدئو دیوار تخصص

اگر شما به دنبال چیزی برای تبلیغ نام تجاری خود، Dreamway هستید دیوار ویدئو LED انتخاب خوبی خواهد بود برای دیوار ویدئو LED در فضای باز، ویژگی اصلی آن پایداری و روشنایی بالا است. شما نمیخواهید   صفحه نمایش LED که نیاز به نگهداری از زمان به زمان، درست است؟ سپس Dreamway می تواند شریک همکاری شما باشد. مهم نیست که بزرگ یا   صفحه نمایش کوچک LED، شما می توانید راه حل های پروژه های جزئی را از ما دریافت کنید. و شما حتی می توانید دی وی دی خود را DIY را.

امروزه اکثر مشتریان تمایل دارند که نوع کوچکی از پیکسل ها را برای صفحه نمایش LED در نظر بگیرند.   تبلیغات. حقیقت این است که باید با اندازه صفحه نمایش خود و فاصله را انتخاب کنید. و اگر شما تصاویر ثابت، رزولوشن دیوار ویدئو LED در فضای باز   باید بالاتر از نمایش ویدئو باشد.

صفحه نمایش LED دیجیتال

برای Dreamway LED دیوار ویدئو برای تبلیغات در فضای باز، P4، P5، P6، P8، P10 وجود دارد. همه آنها SMD نوع هستند، با   زاویه دید بزرگتر   و وزن سبک تر از نوع DIP ساخته شده قبل از. و این دو سال دیوار LED P6 نوع پرطرفدار این میان چندین گزینه است. این به دلیل رزولوشن نسبتا بالاتر و روشنایی بالا با بیش از 6500 CD / m2 است. و برای دیوار ویدئو LED در فضای باز، بیش از 80٪ از مشتریان فقط عکس ها را نمایش می دهند. در نتیجه، لازم است   یک صفحه نمایش LED با وضوح بالا برای نشان دادن مطالب مناسب به مصرف کنندگان مناسب. یکی از دلایل مهم قیمت نیز همین است. در حال حاضر به عنوان تکنولوژی بیشتر و بیشتر بالغ است، هزینه نیز بسیار پایین تر از قبل است. به عنوان مثال، شما می توانید دیوار LED P6 را دریافت کنید   در حال حاضر با هزینه معادل آن از   نوع P16 10 سال قبل است.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

ساختمان 9 ، پارک صنعتی 4 ، دهکده Hongxing ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

زمان کاری :9:00-18:00(به وقت پکن)

contact us