کرایه صفحه نمایش LED - 5 امتیاز مورد نیاز برای دانستن قبل از خرید

2019-10-07

برای اجاره صفحه نمایش LED ، بارها و بارها با توجه به نقاط مختلف یا رویدادها مورد استفاده قرار می گیرد ، که به یک استاندارد سطح بسیار بالاتر نیز نیاز دارد تا مطمئن شوید که از ثبات و طول عمر اجزای صفحه نمایش LED ، فارغ از استخدام صفحه نمایش LED در فضای باز یا استخدام صفحه نمایش LED داخلی استفاده می شود. .

اکنون در بازار 4 ویژگی اصلی وجود دارد اجاره صفحه نمایش LED : قابل حمل ، فوق العاده سبک ، بدون درز ، ضد لرزش.

به جز ویژگی های فوق ، مشتریانی که قبل از خرید اجاره صفحه نمایش LED با کیفیت خوب باید بدانند چیست؟ به عبارت دیگر ، چه اجزای مورد نیاز اجاره صفحه نمایش LED را باید برآورده کند؟

اجاره صفحه نمایش LED

شرایط لازم برای استخدام صفحه نمایش LED:

afSafety اول است. این به طور عمده شامل ایمنی   نصب ، بهره برداری ، حمل و نقل و ذخیره سازی.

- به طور کلی ، اجاره صفحه نمایش LED بدون توجه به اجاره صفحه کوچک LED یا بزرگ ، آویزان یا انباشته خواهد شد. این امر به ساختار خوبی نیاز دارد تا از ایمنی کارکنان یا مخاطبان نزدیک استفاده شود. از آنجا که زمان نصب کوتاه است ، بررسی سریع ایمنی بسیار مهم است ، به عنوان مثال ، آیا سریع قفل   خوب قفل شده

tبرای اجاره و بسته بندی صفحه ال ای دی نیاز به نیاز بالاتری دارد زیرا در 00132 | بسیاری از نقاط مختلف. علاوه بر این ، به دلیل مونتاژ و جداسازی چندین بار ، اجتناب ناپذیر از جزئی   آسیب در طول این روند. اگرچه آسیب کمی وجود دارد ، اجاره صفحه نمایش LED نمی تواند ' از شکل خارج نشود یا رنگ برداشته شود.

برای این جنبه ، این چند سال تصادفاتی رخ داده است. در زیر یکی از حوادث گزارش شده است:

اجاره صفحه نمایش LED

ast سریعتر مونتاژ و جداسازی کنید.

- با ویژگی های سریع مونتاژ و جداسازی ، می تواند هزینه های نیروی کار را نجات دهد.

- می توان تنها با یک نفر به پایان رسید.

- باید یک ماژول صفحه نمایش LED یا پنل LED که به سرعت جایگزین می شود ، حاصل شود.

اجاره صفحه نمایش LED

ch دستیابی به اثر تلویزیون.

- خاکستری غیر طبیعی ، بدون چشمک زدن در هنگام تیراندازی. به طور کلی ،   وجود دارد عکسبرداری دوربین ها برای پروژه های اجاره صفحه نمایش LED. برای تحقق این نیاز به نرخ تازه سازی بسیار بالاتر مانند بیش از 3،840 هرتز است.

روشنایی کم با جلوه صفحه نمایش خوب و سرعت تجدید بالا. اکنون میانگین میزان روشنایی صفحه نمایش LED داخلی حدود 1000 نیت است. برای روشنایی تلویزیون ، حدود 500 نیت فقط چیزی است که ما می توانیم ببینیم. برای دستیابی به اندازه کافی در مقیاس خاکستری به استخدام صفحه نمایش LED احتیاج دارید   و سرعت تازه ای بالا   در چنین روشنایی کم

اجاره صفحه نمایش LED

- روش های نصب و راه اندازی پشته پشتیبانی می شوند. برای اطمینان از ایمنی ، نیاز به حداکثر لایه های انباشت وجود دارد.

اجاره صفحه نمایش LED

requirements نیازهای دیگر:

☛ صدای کم برخی مواقع مانند کنسرت یا موزه نیاز به میزان سر و صدای اجاره صفحه نمایش LED دارند. این نیاز به منبع تغذیه بدون فن برای مجهز بودن دارد.

جعبه توزیع نیروی سبک وزن. به طور کلی ، نیازی به استفاده از جعبه برق پیچیده برای پروژه های اجاره صفحه نمایش LED نیست. به ثبات و نگهداری آسان احتیاج دارد.

stability پایدار اتصال کانکتورها و سیگنالها و طول عمر زیاد ، زیرا بارها و بارها برای اتصال و قطع اتصال اجاره صفحه نمایش LED وجود دارد.

با توسعه اجاره صفحه نمایش LED بازار ، سهم بازار هنوز هم به اندازه کافی بزرگ است. برای به دست آوردن یک صفحه نمایش LED با پایداری بالا ، بهتر است از قبل جنبه های فوق و برخی از جنبه های مرتبط دیگر را بدانید.

اگر علاقمند به دریافت قیمت اجاره صفحه نمایش LED هستید ، با ما تماس بگیرید.

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

ساختمان 9 ، پارک صنعتی 4 ، دهکده Hongxing ، گوانگمینگ ، شنژن ، چین

Email

jean@dreamwaytech.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-23032980

Business Phone : 86-0755-29436859/86-13827475686

زمان کاری :9:00-18:00(به وقت پکن)

contact us